XtendLan simplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC(UPC)-SC(UPC), LS0H, 3m

Novinka
XtendLan simplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC(UPC)-SC(UPC), LS0H, 3m

Typ vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:SC

  • Kód:
    10102744
  • P/N:
    FOP-SCSC-S-3-9-A1
  • Záruka:
    24 Měsíc(ů)
  • Výrobce:
    XtendLan
  • EAN:
    8592457199885

Podrobnosti

XtendLan simplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC(UPC)-SC(UPC), LS0H, 3m

Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický kabel dovoluje velmi malý poloměr ohybu, aniž by došlo k útlumu signálu. Konektor má zkrácenou krytku vývodu, která uspoří cca 2 cm hloubky v rozvaděči či jiném stísněném prostoru.

9/125 µm, singlemode G.657.A1, zcela kompatibilní s OS1 (G.652 všechny typy), ohebný, nevzniká žádný světelný útlum až do poloměru ohybu 15 mm a při ohybu s poloměrem 7,5 mm méně než 1 dB (na 1550 nm)
útlum vložením (I/L) typicky 0.15 dB, max. 0.3 dB, útlum odrazu (R/L) lepší než 50 dB

Technické informace
Kategorie: OS2
Typ vlákna: 9/125 µm G.657.A1
Typ pláště: LS0H
Konektory: SC-SC
Broušení konektorů: UPC-UPC
Délka: 3 m

Technické parametry