XtendLan simplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-E2000(APC), LS0H, 1m

Novinka
XtendLan simplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-E2000(APC), LS0H, 1m

Typ vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:E2000/APC, E2000/APC

  • Kód:
    10102732
  • P/N:
    FOP-E2E2-S-1-9
  • Záruka:
    24 Měsíc(ů)
  • Výrobce:
    XtendLan
  • EAN:

Podrobnosti

XtendLan simplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-E2000(APC), LS0H, 1m

Simplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.

Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm (G.652d)
Typ pláště: LS0H
Konektory: E2000-E2000
Broušení konektorů: APC-APC
Délka: 1 m

Technické parametry