UBNT POE-24-24W
PoE adaptér 24V/1A (24W), vč. napájecího kabelu
Vaše cena:
Dostupnost: Skladem 52 ks
Kód:
P/N:
POE-24-24W(EU)
Záruka:
24 Měsíc(ů)
Výrobce:
Ubiquiti
Zástupce v EU:
EAN:
Vyhledávací název:
UBNT POE-24-24W [PoE adaptér 24V/1A (24W), vč. napájecího kabelu]
Podrobnosti
POE-24-24W
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 24V/1A. Maximální výstupní výkon činní 24W. Pomocí tlčítka "reset" je možné uvést zařízení do továrního nastavení, případně pouze restarovat jednotku. Tlačítko reset umožňuje také přepnutí zařízení do TFTP režimu pro opravení poškozeného firmwaru.
Technické specifikace:
Model POE-24-24W
Dimensions 88 x 57 x 33 mm
Output Volage 24VDC @ 1.0A