Ubiquiti POE-24-24W-G-WH
Gigabit PoE adaptér, 24V/1A (24W), vč. napájecího kabelu, bílý
Vaše cena:
Dostupnost: Skladem 32 ks
Kód:
P/N:
POE-24-24W-G-WH-EU
Záruka:
24 Měsíc(ů)
Výrobce:
Ubiquiti
Zástupce v EU:
EAN:
Vyhledávací název:
UBNT POE-24-24W-G-WH [Gigabit PoE adaptér, 24V/1A (24W), vč. napájecího kabelu, bílý]
Podrobnosti
POE-24-24W-G-WH
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 1A. Maximální výstupní výkon je 24W. Tento model disponuje Gigabitovým ethernetovým portem.
Technické parametry
Konektory a rozhraní
Rychlost ethernetu [Mbps]:10/100/1000
Gigabit LAN:Ano
Napájení
Vstupní napětí [V]:230V AC