TP-Link OMADA switch TL-SG2218P
Vaše cena:
Zobrazit cenu
Dostupnost:
Skladem 2 ks
Podrobnosti
18portový gigabitový smart switch OMADA s 16 porty PoE+
- 150 W PoE Budget: 16× 802.3at/af kompatibilních PoE+ portů s celkovým napájením 150 W.
- Centralizovaná správa: Přístup ke cloudu a aplikace Omada pro maximální pohodlí a snadnou správu.
- Static routing: Pomáhá směrovat interní provoz pro efektivnější využití síťových zdrojů.
- Optimalizujte hlasové a video aplikace: L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping.
- IPv6: Podpora IPv6 s duálním zásobníkem IPv4/IPv6, snooping MLD, zjišťování sousedů IPv6.
Learn more about TP-Link PoE technology >
Learn more about Omada Cloud SDN>?
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/us/business-networking/omada-sdn-switch/sg2218p/
Technické specifikace
| HARDWARE FEATURES | |
| Power Supply | 100-240V AC, 50/60Hz |
| PoE Ports (RJ45) | • Standard: 802.3at/af compliant • PoE+ Ports: 16 Ports • PoE Power Budget: 150 W* |
| Dimensions ( W x D x H ) | 17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm) |
| Mounting | Rack Mountable |
| Max Power Consumption | • 181.4 W (110 V/60 Hz) (with 150 W PD connected) • 178.3 W (220 V/50 Hz) (with 150 W PD connected) |
| Max Heat Dissipation | • 619.06 BTU/hr (110 V/60 Hz) (with 150 W PD connected) • 608.52 BTU/hr (220 V/50 Hz) (with 150 W PD connected) |