SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 20km 1310nm (FP) LC duplex 0-70°C 3,3V DMI diagnostika HP kompat J4859D

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

  • Kód:
    549422
  • P/N:
    SPS-7120WHPE (J4859D OEM)
  • Záruka:
    99 Doživotní
  • Výrobce:
    Hewlett Packard Enterprise
  • EAN:
    549422

Podrobnosti

SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 20km 1310nm (FP) LC duplex 0-70°C 3,3V DMI diagnostika HP kompat J4859D

Obecné informace

HPE ARUBA NETWORKING

Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku. Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti.

HPE ARUBA NETWORKING

Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku. Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti.

HPE ARUBA NETWORKING

Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku. Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti.

Parametry

  • Porty Fibre Channel 2
  • Typ interfejsu SFP
  • Maksymalna szybkość przesyłania danych 1000 Mbit/s
  • Fiber optic connector LC
  • SFP transceiver type LX
  • Automatyczne MDI/MDI-X N
  • Maximum transfer distance 10000 m
  • Długość fali 1310 nm
  • Typ przewodu Multi-mode
  • Fiber cable diameters supported 62.5, 50 µm
  • Duplex system Full
  • Waga produktu 20 g
  • Pobór mocy 0.5 W

Parameters