MikroTik SAW30-240-1200GR2A
Napájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektor
Vaše cena:
Dostupnost: Skladem 23 ks
Kód:
P/N:
SAW30-240-1200GR2A
Záruka:
24 Měsíc(ů)
Výrobce:
MikroTik
Zástupce v EU:
EAN:
Vyhledávací název:
MikroTik SAW30-240-1200GR2A, napájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektor
Podrobnosti
MikroTik SAW30-240-1200GR2A , napájecí adaptér
Originální MikroTik napájecí adaptér s přímou instalací do zásuvky se standardním 5.5 / 2.1mm konektorem určeným pro napájení například MikroTik zařízení se vstupním napětím 24V DC. Napájecí adaptér má maximální výkon 29W a max. výstupní proud je 1,2A. Konektor je zahnutý 90°..