BAZAR - HP All-in-One Deskjet 4220e HP+ (A4, 8,5/5,5ppm, USB, Wi-Fi, BT, Print, Scan, Copy, ADF) - Poškozený obal (Kompl
Tiskněte, skenujte a kopírujte snadno s touto kompaktní bezdrátovou tiskárnou s automatickým podavačem dokumentů společně se snadno použitelnou aplikací pro tisk. Připravte se na bezproblémové používání všeho od štítků až po recepty s tiskárnou od světové jedničky.[2,3]
Podrobnosti
Tiskárna HP DeskJet 4220e All-in-One
Pro domácí uživatele se základními požadavky na tisk, kteří hledají cenově dostupnou, snadno použitelnou a kompaktní tiskárnu pro tisk, skenování a kopírování.

Snadno skenujte/kopírujte více stránek pomocí automatického podavače dokumentů a tiskněte z telefonu pomocí aplikace HP [2]

Buďte vždy připraveni tisknout s naší nejspolehlivější Wi-Fi®, která se automaticky znovu připojí v případě ztráty připojení [4]

Připojte se k více než 12 milionům uživatelů, kteří si užívají první službu inteligentního doručení inkoustu na světě s až 70% úsporou na inkoustu.[7,5]
Rozhodněte se pro tiskárny s 60% obsahem recyklovaného plastu a pomozte chránit naše lesy s každou vytištěnou stránkou[9,10]
Prohlášení o produktu
Tato tiskárna je určena k použití pouze s kazetami, které mají nové nebo opakovaně použité elektronické obvody HP, a využívá dynamická bezpečnostní opatření k blokování kazet využívajících upravené obvody nebo obvody jiného výrobce než HP. Pravidelné aktualizace firmwaru zajistí zachování účinnosti těchto opatření a zablokování kazet, které dříve fungovaly. Opakovaně použité elektronické obvody HP umožňují využívat opakovaně použité, recyklované a znovu naplněné kazety. Další informace: Více informací na stránkách výrobce
Parametry
| Funkce | Tisk, kopírování, skenování |
|---|---|
| Podporuje multitasking | Ne |
| Rychlost tisku – černobíle (ISO, A4) | Až 8,5 str./min |
| Rychlost barevného tisku (ISO, A4) | Až 5,5 str./min [5] |
| Doba tisku první černobílé strany (A4, připraveno) | Černá: Již za 15 s |
| Provozní zátěž (měsíční, A4) | Až 1 000 stran Pracovní cyklus je maximální počet stránek, které lze vytisknout za měsíc, ale tento objem stránek se nedoporučuje průběžně tisknout. |
| Doporučený měsíční objem stránky | 100 až 300 Aby bylo dosaženo optimálního výkonu zařízení, společnost HP doporučuje nepřekračovat doporučený měsíční objem tisku. |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Včetně ovladačů tiskárny | HP PCL 3 GUI |
| Kvalita černobílého tisku (nejlepší) | Černá: Až 1 200 x 1 200 vykreslené dpi (při tisku z počítače) Barva: Optimalizované rozlišení až 4 800 x 1 200 dpi barevně (při tisku z počítače na vybrané fotopapíry HP a vstupním rozlišení 1 200 dpi) |
| Displej | LCD ICON Display |
| Rychlost procesoru | 1,0 GHz |
| Tiskové kazety/lahve, číslo | 2 (černá, tříbarevná) |
| Jazyky tiskárny | HP PCL 3 GUI; HP PCLm (aplikace HP / UPD); URF (AirPrint) |
| Automatický snímač papíru | Ne |
| Náhradní tiskové kazety | Černá originální inkoustová kazeta HP 305 (výtěžnost cca 120 stran) 3YM61AE; Černá originální inkoustová kazeta HP 305XL s vysokou výtěžností (výtěžnost cca 240 stran) 3YM62AE; Tříbarevná originální inkoustová kazeta HP 305 (výtěžnost cca 100 stran) 3YM60AE; Tříbarevná originální inkoustová kazeta HP 305XL s vysokou výtěžností (výtěžnost cca 200 stran) 3YM63AE. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti jsou k dispozici na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies |
| Bezdrátové připojení | Ano, integrované rozhraní Wi-Fi 802.11b/g/n, pouze 2,4GHz jednopásmové |
| Standardní možnost připojení | 1× Wi-Fi 802.11b/g/n; 1× vysokorychlostní port USB 2.0 (zařízení) |
| Minimální požadavky na systém | Windows 10, 11, : 32bitový (x86) nebo 64bitový (x64) procesor 1 GHz, 2 GB místa na pevném disku, připojení k internetu, prohlížeč Internet Explorer. macOS V10.14 Mojave, macOS 10.15 Catalina, macOS 11 Big Sur, macOS 12 Monterey, macOS 13 Ventura; 2GB pevný disk; Vyžaduje internetové připojení |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11; Windows 10; macOS 10.14 Mojave; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; Chrome OS; macOS 14 Sonoma |
| Možnost mobilního tisku | Apple AirPrint™; Chrome OS; Certifikace Mopria; Aplikace HP [6] |
| Standardní velikost paměti | 64 MB paměti DDR1 |
| Maximální paměť | 64 MB DDR1; 24 MB flash |
| Standardní vstupní zařízení pro manipulaci s papírem | Vstupní zásobník na 60 listů |
| Volitelné vstupní zařízení pro manipulaci s papírem | Nepoužívá se |
| Standardní výstupní zařízení pro manipulaci s papírem | Výstupní zásobník na 25 listů |
| Volitelné výstupní zařízení pro manipulaci s papírem | Nepoužívá se |
| Oboustranný tisk | Ručně (poskytnutí podpory ovladačů) |
| Podporované formáty médií | A4; B5; A6; Obálka formátu DL |
| Vlastní formáty médií | 76 × 127 až 215 × 355 mm |
| Typy médií | Běžný papír, fotografický papír, papír na brožury, obálky a další speciální papíry pro inkoustové tiskárny |
| Hmotnost média, doporučeno | 75 g/m2 |
| Hmotnost médií, podporovaná | A4: 60 až 90 g/m2; obálky HP: 75 až 90 g/m2; karty HP: až 200 g/m2; fotografický papír HP 10 x 15 cm: až 300 g/m2 |
| Bezokrajový tisk | Ne |
| Typ skeneru | Plochý skener, automatický podavač dokumentů |
| Formát uložení skenovaného dokumentu | JPEG, TIFF, PDF, BMP, PNG |
| Rozlišení optického skenu | Až 1 200 dpi |
| Bitová hloubka | 24bitové |
| Velikost skenovaného dokumentu, maximální | 216 x 297 mm |
| Kapacita automatického podavače dokumentů | Standardně, 35 listů |
| Standardní funkce digitálního odesílání | Ne |
| Vstupní režimy skenování | HP app, Webscan |
| Rychlost skenování (normální, formát A4) | Až 2,5 obr./min (200 ppi, černobíle); až 2,5 obr./min (200 ppi, barevně) |
| Rozlišení kopií (černý text) | Až 300 x 300 dpi |
| Rozlišení kopírování (barevný text a grafika) | Až 300 x 300 dpi |
| Nastavení zmenšení/zvětšení kopie | Prostřednictvím aplikace HP |
| Maximální počet kopií | Až 9 kopií |
| Napájení | Vstupní napětí: 100 až 240 V AC (±10 %), 50/60 Hz (±3 Hz), 350 mA Vstupní napětí pro Indii: 200 až 240 V AC (±10 %), 50/60 Hz (±3 Hz), 350 mA |
| Spotřeba energie | 2,8 W (pohotovostní režim), 1,53 W (režim spánku), 0,3 W (automatické vypnutí), 0,3 W (vypnuto). [2] Požadavky na napájení a spotřebu vycházejí z podmínek země/regionu, kde se tiskárna prodává. Neměňte provozní napětí. Mohli byste tím poškodit tiskárnu a zneplatnit záruku. |
| Ekoznačky | Prohlášení o ekologické šetrnosti IT |
| Specifikace udržitelnosti | 60% podíl recyklovaných plastů pocházejících od zákazníků |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 °C |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 428 x 332 x 200 mm |
| Maximální rozměry (Š x H x V) | 428 x 579 x 261 mm (plně vysunuté výstupní rozšíření) |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 475 x 242 x 405 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 1 016 x 2 162 mm |
| Hmotnost | 10.6 lb(4,82 kg |
| Hmotnost balení | 6,19 kg |
| Hmotnost palety | 331 kg |
| Množství na paletě | 50 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Obsah balení | HP DeskJet 4220e All-in-One Printer; HP 305 Setup Black Cartridge (~120 pages yield); HP 305 Setup Tri-Color Cartridge (~100 pages yield); Regulatory flyer; Setup guide; Reference guide; Power cord [For ink volume and page yield information, visit http://hp.com/go/learnaboutsupplies] |
| Kabely jsou součástí dodávky | Ne, kabel USB je třeba zakoupit samostatně |
| Software součástí dodávky | Software pro tiskárny HP, k dispozici online |
| Záruka | Jednoletá omezená záruka na hardware s možností prodloužení na dva roky po přijetí nabídky HP+. Další informace najdete na adrese http://support.hp.com. Úplné smluvní podmínky najdete na adrese www.hp.com/go/orderdocuments. Možnosti záruky a podpory se liší v závislosti na produktu, zemi a místních zákonech. |
Poznámky pod čarou
| [1] Založeno na dodávkách v 1. čtvrtletí 2023 uvedených ve zprávě IDC Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker® z 1. čtvrtletí 2023. Zahrnuje dodávky všech tiskáren HP Deskjet stejné třídy. |
| [2] Srovnání s tiskovými aplikacemi OEM pro většinu nejprodávanějších inkoustových a laserových tiskáren i multifunkčních tiskáren se síťovým připojením určených do domácností a kanceláří v ceně do 450 EUR včetně. Tiskárny zvolené dle tržního podílu podle zprávy IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker – Final Historical 1. čtvrtletí 2023. Tvrzení vychází z průzkumu tiskových aplikací od výrobců tiskáren, praktického testování Keypoint Intelligence a studie z července 2023, kterou si nechala zpracovat společnost HP. Informace viz keypointintelligence.com/HPSmartApp. Vyžaduje stažení aplikace HP z webu www.hp.com/go/mobileprinting. Určité funkce jsou k dispozici jen v angličtině a mohou se lišit podle modelu tiskárny a země, případně podle toho, zda se jedná o počítačovou nebo mobilní aplikaci. Společnost HP si vyhrazuje právo zavést poplatky za používání funkcí poskytovaných aplikací HP. Vyžaduje internetové připojení, které nemusí být ve všech zemích k dispozici. Pokud chcete využívat všechny funkce, je nutný účet HP. Funkce faxu slouží pouze k odesílání faxů. Seznam podporovaných operačních systémů je k dispozici v obchodech s aplikacemi. Podrobnosti jsou k dispozici na adrese www.hpsmart.com. |
| [3] Založeno na dodávkách ve 4. čtvrtletí 2022 uvedených ve zprávě IDC Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker® ze 4. čtvrtletí 2022. Pro přepravu všech tiskových zařízení (inkoustové tiskárny, laserové tiskárny, kopírky a multifunkční zařízení, včetně výrobních jednotek). |
| [4] Tiskárny řady HP Deskjet 4200e nabízí samoopravné rozhraní Wi-Fi, které nese titul nejspolehlivější a nejlepší bezdrátové technologie společnosti HP. Vyžaduje internetové připojení, které je třeba zakoupit samostatně. Bezdrátové rozhraní je kompatibilní pouze s 2,4GHz pásmem. Další informace naleznete na adrese www.hp.com/go/mobileprinting. |
| [5] Na základě měsíčních nákladů na předplatné 700stránkového plánu HP Instant Ink bez nákupu dalších sad stránek ve srovnání s cenou za stránku při tisku stránek ISO/IEC 24711 na většině tiskáren HP, stránek A4 na tiskárnách s barevnými inkoustovými kazetami a na multifunkčních tiskárnách. Ceny srovnávacích tiskáren platné k září 2022 v ceně nejdražší nebo levnější než nejdražší tiskárna podporující službu HP Instant Ink v jednotlivých zemích v místní měně. Ceny ve slevě byly z této studie vyloučeny. Průměrné náklady na stránku v každé zemi slouží k určení procentuální míry úspory oproti nákladům na stránku při použití služby HP Instant Ink. Tiskárny HP Ink Advantage a tiskárny prodávané prostřednictvím smlouvy či jiné tiskárny využívající výhradně XL kazety byly vyloučeny kvůli nestandardnímu modelu hardwaru a spotřebního materiálu. Studie Keypoint Intelligence z října 2022 zadaná společností HP. Tiskárny byly vybrány na základě tržního podílu podle zprávy IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker – Final Historical 2022Q2. www.keypointintelligence.com/HPInstantInk. |
| [6] Za předpokladu využití plánu, internetového připojení, podporované tiskárny HP, platné platební metody, e-mailové adresy a doručovací služby ve vaší oblasti. |
| [7] Instant Ink je první inteligentní služba pro doručení inkoustu na světě (založeno na počtu zákazníků, kteří si službu zaregistrovali k červnu 2023, a na datu prvního spuštění služby Instant Ink ve srovnání s datem spuštění nejprodávanějších konkurenčních srovnatelných služeb pro doručování inkoustu). |
| [8] Svůj plán můžete kdykoli změnit nebo zrušit online. Pokud se rozhodnete plán HP Instant Ink zrušit, můžete se vrátit k používání originálních standardních nebo XL kazet HP. Upgrady plánu proběhnou s okamžitou platností a poplatky budou účtovány zpětně nebo v následujícím fakturačním období podle výběru uživatele. Downgrady a zrušení plánu začínají platit po uplynutí posledního dne aktuálního fakturačního období. Úplné podrobnosti najdete na adrese hpinstantink.com/terms. |
| [9] Procento recyklovaného plastu se počítá z celkové hmotnosti plastu. |
| [10] Společnost HP spolupracuje s neziskovými partnery na řízení, obnově a ochraně lesů v mnoha oblastech. Se společností HP se můžete spolehnout, že každý výtisk prochází iniciativou HP Forest Positive Framework s cílem čelit rizikům odlesňování. www.hp.com/forestfirst. |
| [11] Dostupnost programu HP Planet Partners se liší. Podrobnosti naleznete na adrese www.hp.com/hprecycle. |
| [12] Po 3 měsících bude automaticky účtován poplatek (lze jej zrušit). Vyžaduje registraci služby HP Instant Ink. Služba HP Instant Ink není k dispozici ve všech zemích. V závislosti na měsíčním limitu 700 stránek. Vyžaduje dokončení registrace služby HP Instant Ink do 7 dnů od nastavení tiskárny pomocí procesu nastavení doporučeného společností HP, který je uvedený v pokynech dodaných s tiskárnou. Použití dodané inkoustové kazety je zahrnuto do nabídky. Pokud nedojde ke zrušení služby v rámci propagační doby online na adrese hpinstantink.com, z vaší kreditní/debetní karty se strhne měsíční poplatek na základě vybraného plánu, daň a poplatek za překročení limitu. Zákazníkovi se na konci každého měsíce propagační doby strhnou veškeré poplatky za příslušné daně a překročení limitu. Na jednu tiskárnu se může vztahovat pouze jedna nabídka. Nabídka zkušebního přístupu ke službě HP Instant Ink se může po 31. 12. 2024 změnit. Nelze ji směnit za hotovost. Nabídku nastavení lze kombinovat s dalšími nabídkami. Další podrobnosti jsou k dispozici ve smluvních podmínkách příslušné nabídky. Vyžaduje platnou kreditní/debetní kartu, e-mailovou adresu a internetové připojení tiskárny. Další informace o nabídce zjistíte během online registrace. Podrobnosti o službě jsou k dispozici na adrese www.hpinstantink.com. |
| [13] Vyberte si během konfigurace službu HP+ a získáte další výhody. Služba HP+ po celou dobu životnosti tiskárny vyžaduje používání účtu HP, trvalé připojení k internetu a používání výhradně originálního inkoustu HP. Více na adrese www.hp.com/plus. |
Právní omezení
Technické parametry
- Tisková technologie: Inkoustová
- Maximální formát tisku/média: A4
- Skutečné rozlišení tiskárny (v DPI): 1200x4800
- Rozhraní tiskárny: USB
- Rozhraní tiskárny: Wi-Fi
- Rozhraní tiskárny: BlueTooth
- Maximální rychlost tisku (A4 za minutu): 8
- Automatický oboustranný tisk (Duplex): Ne
- Standardní počet vstupních zásobníků: 1
- Maximální počet vstupních zásobníků: 1
- Typ skeneru: Plochý
- Skutečné rozlišení skeneru (v DPI): 1200
- Automatický podavač dokumentů: Ano
- Fax: Ne
- Funkce: Barevný tisk
- Funkce: Bezokrajový tisk