Aruba 40G QSFP+ LC Bidirectional 150m MMF 2-strand Transceiver

Aruba 40G QSFP+ LC Bidirectional 150m MMF 2-strand Transceiver

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

  • Kód:
    703272
  • P/N:
    JL308A
  • Záruka:
    12 Měsíc(ů)
  • Výrobce:
    Hewlett Packard Enterprise
  • EAN:

Podrobnosti

Aruba 40G QSFP+ LC Bidirectional 150m MMF 2-strand Transceiver

Technické parametry