APC Replacement battery Cartridge #161, BR1200SI
Příslušenství:Náhradní baterie
Vaše cena:
Kód:
551323
P/N:
APCRBC161
Záruka:
24 Měsíc(ů)
Výrobce:
APC
Zástupce v EU:
EAN:
Podrobnosti
Baterie a doba běhu
• Kapacita baterie (VAh): 216br> • Počet baterek v řetězci: 2
• Typ baterek: 12V/9Ah
• Typ baterie: Bezúdržbový olověný zatavený akumulátor se suspendovaným elektrolytem: neteče
• Montáž baterií: Samostatný bateriový regál
• Předpokládaná doba životnosti baterie (v letech) 3 - 5
• Počet bateriových modulů: 1
Kompatibilní modely:
• BR1200SI
Fyzické hodnoty
• Čistá hmotnost: 5.13kg
• Maximální výška: 302.00 mm
• Maximální šířka: 5,58.00 mm
• Maximální hloubka: 109.00 mm
• Hmotnost při dodání: 12.60 kg
• Šířka při dodání: 185.00 mm
• Výška při dodání: 417.00 mm
• Hloubka při dodání: 180.00 mm