ASUS NTB Vivobook 18 (M1807GA-S8022W), Ryzen AI 5 430, 18" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Home, Blue
Podrobnosti
ASUS NTB Vivobook 18 (M1807GA-S8022W)
Part Number: M1807GA-S8022W
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 5 processor 430
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 4
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 18,0"
Rozlišení displeje: WUXGA (1920 x 1200)
Poměr stran: 16:10
Typ displeje: Glare IPS
Obnovovací frekvence: 144 Hz
Jas: 300 nits
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: AMD Radeon Graphics
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 70 Whrs
Počet článků: 4
Popis napájení
TYPE-C, 68W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.4A, 68W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Quiet blue
Rozměry: 40.25 x 27.45 x 1.86 ~ 1.99 cm (15.85" x 10.81" x 0.73" ~ 0.78")
Váha: 2,60 kg
Technické parametry
- Typ zařízení: Notebook
- Použití: Kancelářský
- Řada procesorů: AMD RYZEN AI 5
- Model grafické karty: AMD Radeon
- Velikost paměti RAM (GB): 32
- Typ panelu: IPS
- Úhlopříčka displeje ("): 18
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Obnovovací frekvence displeje (Hz): 144
- Formát obrazovky: 16:10
- Povrchová úprava displeje: Matný
- Typ disku: SSD
- SSD Kapacita (GB): 1 024
- Rozhraní: HDMI
- Rozhraní: USB 3.2 Gen 1
- Rozhraní: USB Type-C
- Rozhraní: 3.5mm Jack