Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR RENEW J9152DR

Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR RENEW J9152DR

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

  • Kód:
    703261
  • P/N:
    J9152DR
  • Záruka:
    99 Doživotní
  • Výrobce:
    Hewlett Packard Enterprise
  • EAN:

Podrobnosti

Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR RENEW J9152DR

Obecné informace

HPE ARUBA NETWORKING

Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku. Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti.

HPE ARUBA NETWORKING

Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku. Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti.

Technické parametry