TP-Link MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter

Media konvertor využívající WDM single-mode s jedním SC konektorem. Na druhé straně optického je potřeba použít MC111CS.

  • Kód:
    438034
  • P/N:
    MC112CS
  • Záruka:
    60 Měsíc(ů)
  • Výrobce:
    TP-link
  • EAN:
    6935364030421
  • Vyhledávací název:
    TP-Link MC112CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, 20km

Podrobnosti

Media konvertor využívající WDM single-mode s jedním SC konektorem. Na druhé straně optického je potřeba použít MC111CS.

Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.
WDM Singlemode Konvertor - konvertor s obousměrným přenosem dat po jednom optickém vlákně. Obousměrného přenosu je dosaženo použitím dvou vlnových délek, jedné pro vysílání a druhé pro příjem. Odpadá tak potřeba vedení samostatného vlákna pro každý směr přenosu.

Napájení: 9V/0,6A
Normy: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u
Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
Provozní teplota: 0 - 50 °C
Přenosová rychlost: 10/100 Mbps
Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
Hmotnost: 0,34 kg
LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Vlnová délka: TX: 1310 nm, RX: 1550 nm
Max. délka spoje: single-mode 20/40/60 km
Optický kabel: 9/125
Konektor: SC, RJ45
Přenášené signály: TxD a RxD

Obecné informace

Technické parametry