TP-Link MC112CS

Fiber media konvertor 10/100, SC, 20km

  • Kód:
    438034
  • P/N:
    MC112CS
  • Záruka:
    60 Měsíc(ů)
  • Výrobce:
    TP-link
  • EAN:
    6935364030421
  • Vyhledávací název:
    TP-Link MC112CS - Fiber media konvertor 10/100, SC, 20km

Podrobnosti

WDM média konvertor sítě Fast Ethernet
MC112CS
Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení.

Automatické vyjednávání pro 10/100 Mbit/s a automatická detekce MID/MID-X pro port TX.
Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.
Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení
Prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km.
Dobře viditelné LED kontrolky umožňují monitorování aktivity sítě.
Externí napájení

MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u
Basic Function Adopts WDM technology
Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
minimize the loss caused by link failure timely
Extends fiber distance up to 20km
Ports 1 100M SC/UPC port
1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Wave Length 1310nm Tx/1550nm Rx
WDM TX 1310nm
WDM RX 1550nm
Network Media 10BASE-T UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
Network Media 100BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
Network Media 100BASE-FX Single-mode Fiber
LED Indicators PWR, Link/Act
Dimensions (W*D*H) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Power Supply External Power Adapter
Max Power Consumption 2.41W
Safety & Emission FCC, CE, RoHS
Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?)
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Obecné informace

Technické parametry